informace o ubytování

fotogalerie

on-line rezervace

on-line obsazenost

kontakt

kde nás najdete

webkamera

túry, výlety, aktivity v Peci

historie ALENY

obrázek dne 19. 06.


 

stav vaší rezervace

login:
kód:


Vítejte na stránkách penzionu ALENA

Pokud se chcete levně a příjemně ubytovat na vaší dovolené v nejkrásnějších horách České republiky, již dál nemusíte hledat!

Penzion Alena se nachází přímo v turistickém centru Krkonoš, v obci Pec pod Sněžkou Pokud jste náruživý lyžař, či příznivec horské turistiky, čeká ubytování v penzionu Alena jenom na vás.

Chcete mít okamžitě aktuální informace?
Sledujte naši on-line obsazenost penzionu. Ihned vidíte jestli máme volno a ušetříte peníze za telefon nebo čas při psaní dotazu.

Obrázek dne
Nově jsme zařadili do našich stránek rubriku OBRÁZEK DNE. Pro každý den v roce se zobrazuje nějaký obrázek pořízený ten den v některém z uplynulých let. Návštěvníkům našich stránek to pomůže vykreslit atmosféru při pobytu u nás.
Obrázek dne najdete v pravém sloupci na titulní stránce nebo zde.


Na všechny e-mailové a elektronické dotazy a rezervace odpovídáme do 24 hodin!

Klíčová slova:
Krkonoše, Pec pod Sněžkou, ubytování, dovolená, turistika, cykloturistika, lyžování, běžky, malebná příroda, horské město, Sněžka, Růžová hora, Studniční hora, Černá hora, Obří důl, Malý staw, Velký staw, lanová dráha, Velká Úpa, zimní dovolená, letní dovolená, jaro na horách, podzim na horách, sjezdovky, SKI-Pec, SKI-Port, Relaxpark, horská bobová dráha, horská chata, parkování zdarma, bobování, snowtubing, sáňkování, sněhulák.

Sdružení Žijeme Sněžkou


novinky od nás